VATANDAŞLIK İŞLEMLERİ

Vatandaşlık İşlemleri

Göç Danışmanlık Hizmetleri

Türk Vatandaşı Nasıl Olunur?

Türk vatandaşı mı olmak istiyorsunuz? Türk vatandaşı olmak için farklı başvuru türleri mevcuttur. Vatan Danışmanlık olarak sizin kriterlerinize en uygun başvuru yöntemini belirliyoruz. Türk vatandaşı olabilmeniz için dosyanın toplanması, başvuru işlemlerinin yapılması, sürecin takibi ve sonuçlanması gibi tüm danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz.
Daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Türk Vatandaşı Olmanın Yolları

• Türkiye’de çalışma izni alarak beş yıl ikamet eden yabancılar
Türkiye’de aralıksız beş yıl boyunca çalışma izni ile ikamet eden yabancılar Türk vatandaşlığına başvuru için hak kazanırlar. Bu şartları sağlasanız bile doğrudan Türk vatandaşlığı kazanacağınız anlamına gelmez. Aynı zaman da aşağıdaki şartları da sağlamalısınız.
✔️ Geçerli bir pasaportunuz olmalı.
✔️ Milli güvenlik ve kamu düzeni bakımından engel teşkil edecek bir hal durumunuz bulunmamalı.
✔️ 5 yıl boyunca 180 günden fazla yurtdışında bulunmamış olmalısınız.
Başvuru sonrasında Vatandaşlık İnceleme ve Araştırma Komisyonu sizi mülakata çağırır. İşlemler 1 yıl sürebilmektedir. Yine aynı komisyon tarafından Türk vatandaşı olup olmayacağınıza karar verilir.
%100 müşteri memnuniyeti ile yabancıların tüm vatandaşlık işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin!
• Yabancı yatırımcılara hemen Türkiye’de vatandaşlık alma
Türk Vatandaşlığı Kanunu’nda yapılan değişiklikle Türkiye’de 500 bin dolarlık yatırım yapan, en az 250 bin dolarlık gayrimenkul satın alan veya 3 milyon dolarlık mevduat hesabı açan yabancılar Türk vatandaşı olabilecek. Bu haktan 50 kişilik istihdam yaratan yabancılar da yararlanacak. Geçmişte yaptığı yatırımla en az 50 kişiye istihdam yarattığını belgeleyen yatırımcılar da bu haktan yararlanacak.
Yatırım yaparak Türk vatandaşlığı almak ister misiniz? Vatan Danışmanlık olarak Türkiye’de 500 bin dolarlık yatırım yapan ya da 3 milyon dolar mevduat hesabı açan yabancıların Türk vatandaşlığı almaları için yatırım danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Siz de bu şartları sağlıyorsanız Türk vatandaşlığı almanız için bizimle hemen iletişime geçin.
Türkiye’de en az 250.000 $ değerinde gayrimenkul satın alan yabancılar kısa sürede Türk vatandaşlığı kazanabilirler. Siz de Türkiye’de en az 250 bin dolar değerinde gayrimenkul satın almayı düşünüyorsanız hemen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı alabilirsiniz. Gayrimenkulü satın aldıktan sonra 3 yıl boyunca satmamanız gerekmektedir. Eşiniz veya 18 yaşından küçük çocuklarınız da vatandaşlık hakkından faydalanabilmektedir. Siz de 250 bin dolarlık vatandaşlık şartlarını sağlıyorsanız Vatan Danışmanlık olarak tüm süreci uzman ekibimizle birlikte yönetelim.
Türkiye’de en az 50 kişilik istihdam sağlayan yabancılar da Türk vatandaşlığı alabilir. Türk vatandaşı olmak istiyorsanız ve bu şartları sağlıyorsanız yatırım danışmanlığımız için bizi arayın en kısa sürede işlemlerinizi başlatalım.
• Evlenme yoluyla Türk vatandaşlığının kazanılması
Evlilik yoluyla Türk vatandaşı mı olmak istiyorsunuz? Evlilik yoluyla Türk vatandaşı olmak için öncelikle bazı şartları sağlıyor olmalısınız. Aranan şartlar;
✔️ Yabancı en az 3 yıl boyunca Türk vatandaşıyla evli olmalı ve evliliğin devam ediyor olmalı.
✔️ Evlilikten dolayı 3 yıl boyunca ikamet izni almalı.
✔️ Eşler aile birliği içerisinde yer almalı.
✔️ Yabancı evlilik birliğine aykırı faaliyette bulunmamalı.
✔️ Yabancının kamu güvenliğini tehdit edecek bir halinin bulunmaması şartı aranmaktadır.
Siz de yukarıdaki şartları sağlıyor ve Türk vatandaşı olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu gerçekleştirelim.

Nasıl Hizmet Alırsınız?

iletisimegec1

İletişime Geçme

Bizimle telefon, WhatsApp veya bilgi formu ile iletişime geçin.
hizmet_sec2

Hizmet Seçme

Profesyonel hizmetlerimizden birini seçin.
okay3

Anlaşma ve Hizmet Alma

Beklentilerinize uygun profesyonel hizmet alın.

Bizi Arayın

WhatsApp ile Ulaşın

Formu Doldurun

ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkishUzbek