DEPORT

Deport

Göç Danışmanlık Hizmetleri
Deport, giriş yasağı olarak da geçer, hakkında sınır dışı etme kararı verilen yabancının uyruğunda bulunan veya 3. bir ülkeye gönderilmesi ve belirli süreliğine Türkiye’ye girişinin yasaklanmasıdır.
Sınır dışı etme süreci, 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanununun (YUKK) Yabancılar başlıklı İkinci Kısmının Sınır Dışı Etme başlıklı Dördüncü Bölümünde, 52 ila 60’ıncı maddeleri arasında düzenlenmiştir. YUKK’nun 54’üncü maddesinde düzenlenen sebepleri ihlal edenler hakkında uygulanır. Kanunun açık lafzı gereği bu karar sadece valiliklerce alınabilir. Sınır dışı etme kararının değerlendirme ve karar aşaması en fazla 48 saat sürer.
Deport Kaldırma İşlemleri
Sınır dışı etme kararı tarafınıza tebliğ edildiyse deport kaldırma işlemleriniz için hemen bizimle iletişime geçin. Tebliğ edildikten sonraki 15 gün içerisinde yetkilendirilmiş idare mahkemesine müracaat edilmelidir. Vatan Danışmanlık olarak yabancıların deport kaldırma işlemlerini avukatlarımız aracılığıyla sonuçlandırıyoruz. Siz de geç kalmadan deport kaldırma işlemlerinizi başlatın. Daha detaylı bilgi için bize telefon numaralarımızdan, WhatsApp’tan veya sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Hizmet Alırsınız?

iletisimegec1

İletişime Geçme

Bizimle telefon, WhatsApp veya bilgi formu ile iletişime geçin.
hizmet_sec2

Hizmet Seçme

Profesyonel hizmetlerimizden birini seçin.
okay3

Anlaşma ve Hizmet Alma

Beklentilerinize uygun profesyonel hizmet alın.

Bizi Arayın

WhatsApp ile Ulaşın

Formu Doldurun

ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkishUzbek